26 kwietnia 2018

• zakończenie roku szkolnego (maturzyści)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych odbędzie się w czwartek, 26 kwietnia o godzinie 16:00. Serdecznie zparaszamy tegorocznych absolwenów wraz z rodzicami.

30 kwietnia 2018

6 czerwca 2018

• Konkurs plastyczny

KONKURS PLASTYCZNY pod patronatem honorowym Burmistrza Dzielnicy Śródmieście Pana Krzysztofa Czubaszka   Serdecznie zapraszamy Batoraków, młodzież klas licealnych oraz oddziałów gimnazjalnych do udziału w konkursie  plastycznym   „Od rycerstwa do misji zagranicznych- Wizerunek żołnierza polskiego”   Informacje i zapisy u p.prof. M. Widomskiej   Regulamin konkursu