5 grudnia 2017

• Wystawa Muzeum w miejscu pamięci

Zapraszam nauczycieli, rodziców i młodzież do obejrzenia wystawy  pt. Muzeum w miejscu pamięci, która znajduje się na korytarzu wzdłuż Auli. Wystawa została użyczona przez Centralne Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu, do 28.12.2017 r.

14 grudnia 2017

21 grudnia 2017

• Showtime - koncert gwiazdkowy

21 grudnia o 17:15 w Auli odbędzie sie koncert gwiazdkowy Showtime. Wszystkich uczniów, rodziców i absolwentów serdecznie zapraszamy.

31 grudnia 2018

• Projekt "Chwytam Zmianę"

II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie bierze udział w realizacji projektu "Chwytam zmianę" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 - 2020 . W ramach projektu, nauczyciele II Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie uzyskają lub podniosą kompetencje doradcy zawodowego na szkoleniach...