31 maja 2018

100 lat Gimnazjum i Liceum im. Stefana Batorego w ekslibrisie lub małej grafice – konkurs plastyczny zorganizowany przez bibliotekę szkolną.

Bardzo serdecznie zachęcam uczniów i absolwentów Gimnazjum i Liceum im. Stefana Batorego w Warszawie do udziału w tym konkursie.
Tematem konkursu jest stulecie Batorego (patron, architektura, ludzie, ważne wydarzenia itp.).

Drugi termin składania prac: 31 maja 2018 roku – udostępniajcie, przypominajcie, działajcie, to znakomita okazja, by włączyć się aktywnie w obchody jubileuszu, a jednocześnie zrobić pamiątkę dla siebie lub swoich bliskich (każda odbitka jest oryginalnym dziełem sztuki).

Na konkurs mogą być złożone ekslibrisy lub mała grafika wykonane w dowolnej technice graficznej. Każda praca powinna być sygnowana przez autora. Wymiary: ekslibris i grafika (odbitka) max. B6 (176 mm x 125 mm), odbite na papierze A4.

Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród oraz wernisaż i wystawa prac - podczas święta szkoły we wrześniu 2018 roku.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się w mediatece.