Laureaci konkursów i olimpiad

w latach 1990-1999

rok 1990

Weronika Białkowska astronomia
Aldona Andrzejewska chemia
Jan Marcin chemia
Grzegorz Napiorkowski chemia
Rafał Przelaskowski geografia
Michał Michalski historia
Lidia Brandt język francuski
Agnieszka Kruszewska język francuski
Kamila Łukasik język francuski
Krzysztof Filipiak język polski
Bernard Hrubij język rosyjski
Olgierd Uziębło język rosyjski
Janusz Arczewski matematyka
Małgorzata Charyło Międzyszkolna Olimpiada Artystyczna

rok 1991

Weronika Białkowska astronomia
Janusz Arczewski fizyka, matematyka
Marcin Kłoda historia
Agnieszka Bartol język francuski
Gabriela Kotowska język francuski
Paulina Nahorecka język francuski
Natalia Paczkowska język francuski
Cezary Chabros język niemiecki
Oliwia Gede język rosyjski
Sławomir Stuglik język rosyjski
Witold Werner język rosyjski
Izabela Oględzka Ogólnopolski Konkurs Języka Francuskiego

rok 1992

Ksymena Rzemek biologia, Ogólnopolski Konkurs Prac Maturalnych
Longin Niemczyk chemia
Cezary Chabros fizyka
Marcin Frelek fizyka
Aneta Pieniądz historia
Adam Wierzbicki język angielski
Marcin Kłoda język francuski
Katarzyna Mikunda język francuski
Monika Mirecka język francuski
Izabela Oględzka język francuski
Natalia Paczkowska język francuski
Katarzyna Szegidewicz język francuski
Małgorzata Stankiewicz język niemiecki
Agnieszka Kędzierska język polski
Izabela Podlaska język polski
Oliwia Gede język rosyjski
Sławomir Stuglik język rosyjski
Anna Szynkiewicz język rosyjski
Witold Werner język rosyjski

rok 1993

Longin Niemczyk chemia
Tomasz Węgierski chemia
Katarzyna Różycka filozofia
Marcin Wojewódka historia
Antoni Bojańczyk język angielski
Jacek Broszczak język francuski
Olga Kożuszko język francuski
Magdalena Łajkowska język francuski
Kinga Stolarzczyk język francuski
Joanna Szewczyk język francuski
Agnieszka Trzcińska język francuski
Cezary Chabros język niemiecki
Witold Werner język rosyjski
Andrzej Baciński konkurs matematyczny
Piotr Gawrysiak konkurs matematyczny
Piotr Koryś konkurs matematyczny
Grzegorz Kudła konkurs matematyczny
Joanna Łapińska konkurs matematyczny
Marzena Szymańska konkurs matematyczny
Marcin Sawicki matematyka
Michał Wieszczycki Parlamentaryzm w Polsce
Stoigniew Jacyno Wiedza o Polsce i Świecie

rok 1994

Maja Skomorowska biologia
Radosław Dziurawiec chemia
Michał Wolniak chemia
Monika Nalepa filozofia
Piotr Szarata fizyka
Robert Żelazo fizyka
Michał Malarski fizyka, konkurs matematyczny
Adam Barbasiewicz historia, Wiedza o Polsce i Świecie
Andrzej Papis historia, Wiedza o Polsce i Świecie
Robert Jaskółkowski język francuski
Joanna Krześniak język francuski
Magdalena Rurka język francuski
Justyna Szumilak język rosyjski
Artur Paszkowski konkurs matematyczny
Michał Wolniak konkurs matematyczny
Witlod Składowki Wiedza o Polsce i Świecie
Justyna Kędzierska Wiedza o Polsce i Świecie

rok 1995

Łukasz Augustyński chemia
Piotr Biczyk chemia
Karolina Caban chemia
Karol Gołąb chemia
Przemysław Kwasiborski chemia
Tomasz Skajster chemia
Radosław Dziurawiec chemia, konkurs chemiczny
Kama Dąbrowska filozofia
Michał Paradowski geografia
Grzegorz Dobroczek historia
Piotr Kontkiewicz historia
Krzysztof Radzikowski historia
Bartłomiej Ogryczak informatyka
Marcin Sawicki informatyka, matematyka, konkurs matematyczny
Bartosz Baranowski język angielski
Dorota Heidrich język angielski
Jacek Byrt język francuski
Natalia Kuczyńska język francuski
Dorota Mańk język francuski
Ludwika Włodek język francuski
Magdalena Wcisły język francuski, konkurs matematyczny
Małgorzata Chabros język niemiecki
Krystyna Wierzbicka język niemiecki
Jacek Dobrowolski język polski
Małgorzata Bogdanowicz język rosyjski
Ewa Korneluk język rosyjski
Monika Stężewska język rosyjski
Anna Bartos język włoski
Ewa Meksuła język włoski
Karolina Serafin język włoski
Piotr Demusiak konkurs matematyczny
Piotr Demusiak konkurs matematyczny
Beata Kumanowska konkurs matematyczny
Anna Szbakiewicz konkurs matematyczny

rok 1996

Marta Mazurkiewicz biologia
Przemysław Kwasiborski chemia
Michał Kwasiborski chemia
Michał Barbasiewicz ekologia, chemia
Joanna Różyńska filozofia
Adrian Pinkowicz fizyka
Paweł Bujnowski geografia
Michał Górecki geografia
Aleksander Koślacz geografia
Rafał Matulewicz geografia
Magdalena Ruda geografia
Łukasz Sokołowski geografia
Michał Bieniak historia
Paweł Dobroczek historia
Łukasz Kowalik informatyka
Bartosz Baranowski język angielski
Agnieszka Bołczyńska język angielski
Ewa Michalska język francuski
Piotr Demusiak konkurs fizyczny
Krzysztof Droste konkurs fizyczny
Michał Korzyński konkurs fizyczny
Stefan Krzemiński konkurs fizyczny
Michał Kurek konkurs fizyczny
Katarzyna Mafelska konkurs fizyczny
Piotr Koźbiał konkurs matematyczny
Rafał Łatuszyński konkurs matematyczny
Rafał Kirzyński łacina
Michał Mężykowski matematyka
Kamil Miklaszewski matematyka
Łukasz Płatkowski matematyka
Magdalena Pios olimpiada artystyczna
Radosław Dziurawiec olimpiada chemiczna
Bartłomiej Macieja rosyjski

rok 1997

Michał Barbasiewicz chemia
Łukasz Małek chemia
Magdalena Krawczyk filozofia
Mikołaj Korzyński fizyka
Piotr Demusiak fizyka, matematyka
Janusz Pliczka geografia
Krzysztof Hałdyj historia
Michał Kamiński historia
Anna Lesiak historia
Piotr Podemski historia
Justyna Sołtyk historia
Maciej Szczerba historia
Joanna Różyńska historia, filozofia
Dominika Bartman język francuski
Agata Krzesiak język francuski
Jacek Jastrzębski język niemiecki
Rafał Kirzyński łacina
Krzysztof Łatuszyński matematyka
Adrian Pinkowicz matematyka
Marcin Wojdyr matematyka
Andrzej Jakubowski olimpiada artystyczna
Weronika Witczak olimpiada artystyczna
Kama Dąbrowska polski, konkurs na temat parlamentaryzmu
Marta Kowalczyk rosyjski

rok 1998

Jacek Jastrzębski chemia
Michał Kwasiborski chemia
Łukasz Małek chemia
Magdalena Krawczyk filozofia
Piotr Dobies geografia
Dominika Konikowska geografia
Krzysztof Zagańczyk geografia
Krzysztof Haładyj historia
Łukasz Jaśkiewicz historia
Szymon Klocek historia
Miłosz Pawłowski historia
Paweł Własienko historia
Kamil Waszczuk język angielski
Mikołaj Wróblewski język angielski
Michał Minalto język francuski
Andrzej Gawron język rosyjski
Mikołaj Korzyński matematyka