Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2009/10

Gimnazjum

Orłowska Eunika laureat konkursu biologicznego
Białas Anna finalista konkursu chemicznego
Dąbrówka Michał finalista konkursu chemicznego
Engeset Martyna finalista konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości"
Grekowicz Nikita finalista konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości"
Tran Hoang Son finalista konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości"
Woźniak Kacper finalista konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości"
Malinowska Izabela laureat konkursu geograficznego
Nawrot Agata laureat konkursu geograficznego
Pieszczek Tomasz laureat konkursu geograficznego
Śledziewski Kamil laureat konkursu geograficznego
Wituszyński Witold laureat konkursu geograficznego
Malinowska Izabela laureat konkursu historycznego
Stanoch Adrianna laureat konkursu historycznego
Wacławek Katarzyna laureat konkursu historycznego
Dobosz Mateusz finalista konkursu historycznego
Kicińska Anna finalista konkursu historycznego
Czaja Julia finalista konkursu języka niemieckiego
Kicińska Anna finalista konkursu języka niemieckiego
Rajewska Joanna finalista konkursu języka niemieckiego
Rajpert Magdalena finalista konkursu języka niemieckiego
Zasadziński Konrad finalista konkursu języka niemieckiego
Nowakowska Iwona laureat konkursu polonistycznego
Skórka Marianna finalista konkursu polonistycznego
Socha Maria finalista konkursu polonistycznego
Bukowski Paweł finalista konkursu wiedzy biblijnej HIERONYMUS
Czerwiński Michał finalista konkursu wiedzy biblijnej HIERONYMUS
Artyszak Damian laureat konkursu wiedzy o życiu i twórczości F. Chopina
Zowczak Jakub laureat konkursu wiedzy o życiu i twórczości F. Chopina
Łapiński Wojciech finalista konkursu wiedzy o życiu i twórczości F. Chopina
Misiurewicz Marcin finalista konkursu wiedzy o życiu i twórczości F. Chopina
Dobosz Mateusz laureat konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."
Joński Bartłomiej laureat konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."
Strzałkowski Ignacy laureat konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."
Dulka Dariusz laureat Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
Gołyska Magdalena finalista Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów
Białas Anna finalista warszawskiego konkursu chemicznego KWAS

 

Liceum

Jasińska Agnieszka laureatka olimpiady biologicznej
Czerwiński Adam finalista olimpiady geograficznej i nautologicznej
Szczerbiński Karol laureat olimpiady filozoficznej
Maliszewski Jan finalista olimpiady filozoficznej
Maj Aleksandra laureatka olimpiady języka francuskiego
Kowalik Dagmara laureatka olimpiady języka francuskiego