Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2010/11

Gimnazjum

Bujanowicz Adam finalista konkursu gimnazjalnego wiedzy biblijnej "Hieronymus 2011"
Goryszewska Aleksandra finalistka konkursu gimnazjalnego wiedzy biblijnej "Hieronymus 2011"
Potępa Ewa finalistka konkursu interdyscyplinarnego "W drodze ku mądrości"
Bieńkowski Filip laureat konkursu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej 2010/2011
Wykrętowicz Krzysztof finalista konkursu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej 2010/2011
Skory Anna laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Dąbrówka Michał laureat kuratoryjnego konkursu chemicznego
Skory Anna laureatka kuratoryjnego konkursu chemicznego
Dulka Dariusz finalista kuratoryjnego konkursu fizycznego
Mazurek Marcin laureat kuratoryjnego konkursu fizycznego
Wiencław Paweł finalista kuratoryjnego konkursu fizycznego
Niechciał Joanna laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Pieszczek Jakub finalista kuratoryjnego konkursu geograficznego
Skoczek Katarzyna laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Wiśniewska Julia laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Mulczyk Łukasz laureat kuratoryjnego konkursu historycznego
Cichomski Stanisław finalista kuratoryjnego konkursu matematycznego
Dąbrówka Michał finalista kuratoryjnego konkursu matematycznego
Dulka Dariusz finalista kuratoryjnego konkursu matematycznego
Niechciał Joanna finalistka kuratoryjnego konkursu matematycznego
Tran Thanh Thuy Trang finalistka kuratoryjnego konkursu matematycznego
Wyszyńska Marianna finalistka kuratoryjnego konkursu matematycznego
Zienkiewicz Jakub finalista kuratoryjnego konkursu matematycznego
Zaręba Anna laureatka kuratoryjnego konkursu polonistycznego
Pernach Jan finalista kuratoryjnego konkursu polonistycznego
Anne Robert finalistka olimpiady języka francuskiego
Dulka Dariusz laureat olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Tran Thanh Thuy Trang laureatka olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Cichomski Stanisław laureat olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Trang Hoang Son finalista olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Potępa Ewa laureatka olimpiady języka angielskiego
Józefiak Iga finalistka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Strzałkowski Ignacy laureat konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"
Mulczyk Łukasz laureat konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

 

Liceum

Gajewski Piotr finalista olimpiady biologicznej
Jasińska Agnieszka laureatka olimpiady biologicznej
Rak Grzegorz laureat olimpiady chemicznej
Jaśkiewicz Anna laureatka olimpiady języka francuskiego
Kobylińska Aleksandra W. finalistka olimpiady języka francuskiego
Kowalik Dagmara laureatka olimpiady języka francuskiego
Gąsowska Zuzanna finalistka olimpiady literatury i języka polskiego
Maliszewski Jan laureat XXIII olimpiady filozoficznej
Czerwiński Adam finalista XXXVII olimpiady geograficznej
Rowińska Paulina finalistka XXXVII olimpiady geograficznej
Kumidor Robert finalista XXXVII olimpiady geograficznej
Wołkowicz Ewa finalistka XXXVII olimpiady geograficznej
Pyzikiewicz Konrad finalista XXXVII olimpiady geograficznej