Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2011/12

Gimnazjum

Sularz Agata laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Madej Dominik laureat kuratoryjnego konkursu chemicznego
Wiśniewska Julia laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Buła Aleksander laureat kuratoryjnego konkursu geograficznego
Krasuski Filip finalista kuratoryjnego konkursu geograficznego
Strzałkowski Ignacy laureat kuratoryjnego konkursu historycznego
Golembiowski Conrad finalista kuratoryjnego konkursu historycznego
Dawidziuk Aleksander laureat kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Ciećwierz Sandra laureatka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Sularz Agata laureatka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Nguyen Phuong Anh laureatka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Zaręba Anna finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Liwińska Kinga finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Kobiela Maria laureatka kuratoryjnego konkursu języka niemieckiego
Zaręba Anna finalistka kuratoryjnego konkursu języka niemieckiego
Wyszyńska Marianna finalistka kuratoryjnego konkursu matematycznego
Saniewski Michał laureat kuratoryjnego konkursu polonistycznego
Madej Dominik laureat kuratoryjnego konkursu polonistycznego
Dawidziuk Aleksander laureat kuratoryjnego konkursu polonistycznego
Dembińska Zuzanna laureatka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Józefiak Iga laureatka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Szcześniak Maciej laureat olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Talarek Karol laureat olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Pela Zuzanna finalistka interdyscyplinarnego konkursu "W drodze ku mądrości"
Szpanowska Magda finalistka interdyscyplinarnego konkursu "W drodze ku mądrości"
Waszkiewicz Radost laureat olimpiady informatycznej gimnazjalistów
laureat olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów

 

Liceum

Meysztowicz Rafał finalista konkursu fizycznego
Olejnik Maciej finalista konkursu fizycznego
Wultański Paweł finalista konkursu fizycznego
Dąbrówka Michał finalista olimpiady chemicznej
Rak Grzegorz laureat olimpiady chemicznej oraz brązowy medalista 44. Międzynarodowej Olimpiady Chemicznej
Facca Giulia Maria laureatka olimpiady geograficznej
Wituszyński Witold laureat olimpiady geograficznej
Maćkowiak Adam finalista olimpiady geograficznej
Oleszak Michał finalista olimpiady geograficznej
Szymanowski Jakub finalista olimpiady geograficznej
Zowczak Jakub finalista olimpiady historycznej
Stanoch Adrianna finalistka olimpiady historycznej
Jaśkiewicz Anna Maria laureatka olimpiady języka francuskiego
Koziara Magdalena laureatka olimpiady języka francuskiego
Robert Anne Claire finalistka olimpiady języka francuskiego
Olejnik Maciej finalista olimpiady matematycznej
Chmura Rafał laureat olimpiady przedsiębiorczości
Bojańczyk Franciszek finalista olimpiady wiedzy o Polsce i świecie współczesnym