Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2012/13

Gimnazjum

Kwiatkowska Karolina laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Chwiejczak Mateusz laureat kuratoryjnego konkursu biologicznego
Potocka Zofia laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Lewandowska Anna laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Żubka Magdalena laureatka kuratoryjnego konkursu biologicznego
Augustyniak Miłosz finalista kuratoryjnego konkursu chemicznego
Sadowska Karolina finalistka kuratoryjnego konkursu chemicznego
Sieniawski Michał laureat kuratoryjnego konkursu chemicznego
Skulimowska Julia laureatka kuratoryjnego konkursu chemicznego
Waszkiewicz Radost laureat kuratoryjnego konkursu fizycznego
Gül Melisa laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Lewandowska Anna laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Maciążek Michał laureat kuratoryjnego konkursu geograficznego
Marrodan-Więch Karolina laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Ledwoch Nina laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Sadowska Karolina laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Wolińska Marta laureatka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Ingielewicz Katarzyna finalistka kuratoryjnego konkursu geograficznego
Golembiowski Conrad laureat kuratoryjnego konkursu historycznego
Magrel Joanna laureatka kuratoryjnego konkursu historycznego
Szewczyk Michał laureat kuratoryjnego konkursu historycznego
Szrom Lublana laureatka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Bartuzi Michał finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Bykowski Maciej finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Chwiejczak Mateusz finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Downarowicz Paweł finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Erik Asena finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Gül Melisa finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Jeczeń Maria finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Jeleński Konstanty finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Mazurek Beata finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Połujański Paweł finalista kuratoryjnego konkursu chemicznego
Popiołek-Szkutnik Sebastian finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Przybylska Daria finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Shu Yuhan finalista kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Skalska Aleksandra finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Skulimowska Julia finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Wolińska Marta finalistka kuratoryjnego konkursu języka angielskiego
Leszek Maja laureatka kuratoryjnego konkursu języka niemieckiego
Augustyniak Miłosz laureat kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Lange Julia finalistka kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Sadowska Karolina finalistka kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Waczkowska Rita finalistka kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Zdanowicz Agata laureatka kuratoryjnego konkursu języka polskiego
Waszkiewicz Radost laureat kuratoryjnego konkursu matematycznego
Ledwoch Nina finalistka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Wolińska Marta laureatka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Michalska Julia laureatka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Leszek Maja finalistka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Śniecińska Zuzanna finalistka olimpiady języka angielskiego dla gimnazjalistów
Waszkiewicz Radost laureat olimpiady matematycznej dla gimnazjalistów
Bartmiński Jakub laureat olimpiady informatycznej dla gimnazjalistów
Ledwoch Nina finalistka interdyscyplinarnego konkursu filozoficznego "W drodze ku mądrości"

 

Liceum

Nawrot Agata finalistka olimpiady języka angielskiego
Tchorek-Bentall Magdalena laureatka olimpiady języka angielskiego
Rutynowska Eliza laureatka olimpiady języka angielskiego
Ludwiniak Kamil laureat olimpiady biologicznej
Uliński Robert finalista olimpiady biologicznej
Madej Dominik finalista olimpiady chemicznej
Dąbrówka Michał laureat olimpiady chemicznej
Peszkowska Anna laureatka olimpiady filozoficznej
Defoux Magdalena laureatka olimpiady języka francuskiego
Robert Anne finalistka olimpiady języka francuskiego
Maćkowiak Adam finalista olimpiady geograficznej
Maćkowiak Adam finalista olimpiady wiedzy ekonomicznej
Rubio Bizcaino Dariusz finalista olimpiady geograficznej
Wituszyński Witold finalista olimpiady geograficznej
Grochowska Olga finalistka olimpiady geograficznej
Końska Klaudia finalistka olimpiady geograficznej
Sochaj Mateusz finalista olimpiady geograficznej
Dobosz Mateusz finalista olimpiady historycznej
Biegański Jakub laureat olimpiady historycznej
Żytko Aleksandra laureatka olimpiady historycznej
Rydel Konrad laureat olimpiady historycznej
Żytko Aleksandra finalistka olimpiady języka polskiego
Velasco Dobkowska Maria finalistka olimpiady języka hiszpańskiego
Gordon Michał finalista olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie