Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2013/14

Gimnazjum

Krawczyk Olga finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Krawczyk Olga laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Kuc Julia finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Pudłowski Patryk laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Bartuzi Zofia finalistka Konkursu Polonistycznego
Duma Lena laureatka Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości"
Jeleński Konstanty finalista Konkursu Matematycznego
Kość Szymon finalista Konkursu Języka Angielskiego
Kość Szymon laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Nguyen Mai finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Shu Yuhan finalista Konkursu Języka Angielskiego
Sterliński Ignacy finalista Konkursu Chemicznego
Syska Dominika finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Tokarczyk Julia finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Dzienisiuk Dariusz laureat Konkursu Historycznego
Głomski Michał finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Mucha Zuzanna finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Burszta Szymon laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Kapelińska Aleksandra laureatka Konkursu Polonistycznego
Kumidor Łukasz laureat Konkursu Geograficznego
Ledwoch Nina laureatka Konkursu Polonistycznego
Łaptaś Zofia laureatka Konkursu Chemicznego
Malinowski Bartosz laureat Konkursu Języka Angielskiego
Ostrowska Joanna finalistka Konkursu Chemicznego
Ostrowska Joanna finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Ostrowska Joanna finalistka Konkursu Polonistycznego
Poruszek Natalia laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Pyzikiewicz Zuzanna finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Pyzikiewicz Zuzanna finalistka Konkursu Języka Francuskiego
Pyzikiewicz Zuzanna laureatka Konkursu Chemicznego
Pyzikiewicz Zuzanna laureatka Konkursu Polonistycznego
Ravensdale Stefan laureat Konkursu Geograficznego
Sitarz Joanna laureatka Konkursu Geograficznego
Skołyszewski Paweł finalista Konkursu Języka Angielskiego
Styczeń Maciej finalista Konkursu Języka Angielskiego
Styczeń Maciej laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Szrom Lublana laureatka Konkursu Języka Angielskiego
Wasztan Jaśmina finalistka Konkursu Polonistycznego
Augustyniak Miłosz laureat Konkursu Chemicznego
Augustyniak Miłosz finalista Konkursu Języka Angielskiego
Bartmiński Jakub finalista Konkursu Języka Angielskiego
Bartmiński Jakub laureat Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów - Logia 14
Bartmiński Jakub laureat Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów
Galus Tomasz finalista Konkursu Chemicznego
Galus Tomasz laureat Konkursu Fizycznego
Iracki Witold finalista Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Iracki Witold laureat Konkursu Języka Niemieckiego
Krause Antonina laureatka Konkursu Języka Angielskiego
Lewandowska Anna laureatka Konkursu Biologicznego
Lewandowska Anna laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Miętek Dominika laureatka Konkursu Geograficznego
Minkiewicz Maria laureatka Konkursu Języka Angielskiego
Minkiewicz Maria laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Popiołek-Szkutnik Sebastian finalista Konkursu Języka Angielskiego
Rentflejsz Krzysztof laureat Konkursu Geograficznego
Rostocka Zuzanna laureatka Konkursu Polonistycznego
Sadowski Andrzej laureat Konkursu Języka Angielskiego
Smaga Aleksandra finalistka Konkursu Języka Angielskiego
Smaga Aleksandra laureatka Konkursu Języka Niemieckiego
Tymoczko Piotr finalista Konkursu Języka Angielskiego

 

Liceum

Madej Dominik finalista LX Olimpiady Chemicznej
Mazurek Marcin finalista LXV Olimpiady Matematycznej
Skory Anna finalistka XLIII Olimpiady Biologicznej
Końska Klaudia finalistka XL Olimpiady Geograficznej
Kwiatkowski Aleksander finalista XL Olimpiady Geograficznej
Stankiewicz Eliza finalistka XL Olimpiady Geograficznej
Buła Aleksander finalista XL Olimpiady Geograficznej
Jha Ashu finalista XL Olimpiady Geograficznej
Wiatrak Maciej finalista XL Olimpiady Geograficznej
Strzałkowski Ignacy finalista XL Olimpiady Geograficznej
Lipiński Robert finalista XL Olimpiady Geograficznej
Fijałkowski Filip finalista 63 Olimpiady Fizycznej
Rostocka Natasza finalistka XL Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej
Żytko Aleksandra finalistka XL Olimpiady Geograficznej
Potępa Ewa laureatka 38 Olimpiady Języka Angielskiego
Ożdżeński Mateusz laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Spaliński Jacek finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Gralec Marta finalistka Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Bartoszcze Łukasz finalista Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Lipiński Robert laureat VIII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie
Piotrowski Joachim laureat Olimpiady Wiedzy o Prawie
Dadasiewicz Klaudia finalistka XXXVII Olimpiady Języka Francuskiego