Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2014/15

Gimnazjum

Nguyen Mai Phuong laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Rocka Julia laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Mucha Zuzanna laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Kowalska Karolina laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Tokarczyk Julia laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Żbikowska Gabriela laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Cicirko Tomasz laureat Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Cudek Franciszek laureat Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Witkowska Kama finalistka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Głomski Michał finalista Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Uliński Ernest laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Popińska Olga laureatka Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Shu Yuhan laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Sieńko Piotr laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego
Bucoń Michał finalista Kuratoryjnego konkursu fizycznego
Gorzeliński Stanisław laureat Kuratoryjnego konkursu historycznego
Hincz Jan laureat Kuratoryjnego konkursu historycznego
Klimaszewska Zofia finalistka Kuratoryjnego konkursu historycznego
Mucha Maksymilian laureat Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Sterliński Ignacy laureat Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Galus Artur finalista Kuratoryjnego konkursu chemicznego
Jeleński Konstanty laureat Kuratoryjnego konkursu j.angielskiego
Tokarczyk Julia laureatka Kuratoryjnego konkursu j.angielskiego
Mucha Zuzanna finalistka Kuratoryjnego konkursu j.angielskiego
Oleksiak Franciszek laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Jeleński Konstanty laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Molenda Piotr laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Bieńkowski Bartosz laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Wojtyna Adrianna laureatka Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Shu Yuhan finalista Kuratoryjnego konkursu matematycznego
Dybiec Anna laureatka Kuratoryjnego konkursu j.polskiego
Socha Agnieszka laureatka Kuratoryjnego konkursu j.polskiego 
Piotrowska Aleksandra finalistka Kuratoryjnego konkursu j.polskiego
Szymiczek Barbara finalistka Kuratoryjnego konkursu j.polskiego
Rocka Julia finalistka Kuratoryjnego konkursu j.polskiego
Sikora Natalia finalistka Kuratoryjnego konkursu biologicznego

 

Liceum

Dolot Michał
finalista Olimpiady Języka Łacińskiego
Fabrycka Karolina
finalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie
Pieronkiewicz Anna
finalistka Olimpiady Filozoficznej
Lipiński Robert
finalista Olimpiady Geograficznej
Rentflejsz Krzysztof
finalista Olimpiady Geograficznej
Jha Ashu
finalista Olimpiady Geograficznej
Wiatrak Maciej
finalista Olimpiady Geograficznej
Stępniewski Jan
finalista Olimpiady Geograficznej
Gromadka Tomasz
finalista Olimpiady Historycznej
Stępień Jakub
finalista Olimpiady Historycznej
Latuszek Anna
laureatka Olimpiady Historycznej
Kałuża Daniel
finalista Olimpiady Informatycznej
Overbeek Martin
finalista Olimpiady Języka Angielskiego
Adamczyk Filip
laureat Olimpiady Języka Angielskiego
Szrom Lublana
laureatka Olimpiady Języka Angielskiego
Lange Julia
laureatka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
Spaliński Jacek
finalista Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania
Madej Dominik
finalistka Olimpiady Chemicznej
Grudziński Oskar
laureat Turnieju Młodych Fizyków
Lewandowska Anna finalistka MEF Research Project Contest