Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2015/16

Gimnazjum

Łaguna Aleksandra

finalistka Konkursu Biologicznego

Stawiarski Aleksander

laureat Konkursu Biologicznego

Zalewska Gabriela

laureatka Konkursu Biologicznego

Wójcik Maja

finalistka Konkursu Chemicznego

Kalisz Rafał

laureat Konkursu Chemicznego

Solnicki Maciej

laureat Konkursu Chemicznego

Wypych Paulina

laureatka Konkursu Chemicznego

Sołtan-Zadroga Urszula

finalistka Konkursu Geograficznego

Berdowska Berenika

laureatka Konkursu Geograficznego

Głomski Bartłomiej

laureat Konkursu Geograficznego

Gotowiec Mateusz

laureat Konkursu Geograficznego

Matczak Michał

laureat Konkursu Geograficznego

Niemczyk Mateusz

laureat Konkursu Geograficznego

Paciorek Franciszek

laureat Konkursu Geograficznego

Park Young Inn

laureat Konkursu Geograficznego

Rogulski Krzysztof

laureat Konkursu Geograficznego

Solnicki Maciej

laureat Konkursu Geograficznego

Nawrotek Konrad

finalista Konkursu Historycznego

Sokołowski Franciszek

laureat Konkursu Historycznego

Szafarowicz Oskar

laureat Konkursu Historycznego

Bartuzi Zofia

finalistka Konkursu Interdyscyplinarnego „W drodze ku mądrości”

Filipiuk Aleksandra

laureatka Konkursu Interdyscyplinarnego „W drodze ku mądrości”

Deckert Anna

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Dreger Ewelina

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Jaszczuk Karolina

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Łaguna Aleksandra

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Majewska Aleksandra

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Mucha Maksymilian

finalista Konkursu Języka Angielskiego

Petelicki Kacper

finalista Konkursu Języka Angielskiego

Czarnecki Maksymilian

laureat Konkursu Języka Angielskiego

Hejmej Julia

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Krawczyk Olga

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Kuc Julia

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Pudłowski Patryk

laureat Konkursu Języka Angielskiego

Fixl Aleksandra

finalistka Konkursu Języka Niemieckiego

Fixl Patrycja

laureatka Konkursu Języka Niemieckiego

Mucha Maksymilian

laureat Konkursu Języka Niemieckiego

Łaguna Aleksandra

finalistka Konkursu Języka Polskiego

Bartuzi Zofia

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Czarnecka Maria

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Gardzielik Aleksandra

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Koncewicz Martyna

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Kulikowska Iga

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Nieznańska Julia

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Ochryniuk Gabriela

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Połeć Aleksandra

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Szafarowicz Oskar

laureat Konkursu Języka Polskiego

Szmytkowska Jagoda

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Butko Wiana

laureatka Konkursu Języka Rosyjskiego

Sobczak Szymon

finalista Konkursu Matematycznego

Stankiewicz Michał

finalista Konkursu Matematycznego

Bieńkowski Bartosz

laureat Konkursu Matematycznego

Mucha Maksymilian

laureat Konkursu Matematycznego

Piątkowski Michał

laureat Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

Defoux Franciszek

laureat Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z języka francuskiego

Deckert Anna

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Jaszczuk Karolina

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Jażdżewska Jagoda

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Kulikowska Iga

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Łomako Katarzyna

laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Mucha Maksymilian

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Szczepański Krzysztof

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Szrom Ziemowit

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Jęz. Angielskiego dla Gimnazjalistów

Sokołowski Franciszek

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Szafarowicz Oskar

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”

Mucha Maksymilian

finalista Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Mucha Maksymilian

finalista Olimpiady Chemicznej dla uczniów liceum

Mucha Maksymilian

finalista Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów

Bucoń Michał

laureat Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 

Liceum

Lewandowska Anna

I miejsce 25. Międzynarodowego Konkursu Projektów Naukowych MEF Educational Institutions

Lewandowska Anna

laureatka Edycji Specjalnej Konkursu Naukowego E(x)plory

Lewandowska Anna

I miejsce Konkursu International Environment Sustainability Project Olimpiad

Lewandowska Anna

laureatka Konkursu Prac Młodych Naukowców UE (EUCYS)

Sterliński Ignacy

finalista Olimpiady Chemicznej

Lipiński Robert

finalista Olimpiady Geograficznej

Postek Jan

finalista Olimpiady Geograficznej

Rentflejsz Krzysztof

finalista Olimpiady Geograficznej

Roguska Anna

finalistka Olimpiady Geograficznej

Sieńko Piotr

finalista Olimpiady Geograficznej

Stępniewski Jan

finalista Olimpiady Geograficznej

Gaweł Agata

finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

Stankiewicz Karolina

finalistka Olimpiady Języka Angielskiego

Danysz Maria

laureatka Olimpiady Języka Angielskiego

Overbeek Martin

laureat Olimpiady Języka Angielskiego

Kunicki Jan

laureat Olimpiady Języka Łacińskiego

Gryz Paulina

finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Grzesik Nela

finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Macioch Maja

finalistka Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Kowalska Aleksandra

finalistka Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Lewandowska Anna

Nagrody Projektu Programu Profilaktycznego w Konkursie w zakresie profilaktyki oraz Edukacji i Promocji zdrowia w stomatologii

Łęcki Kacper

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2016

Molenda Piotr

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2016

Oleksiak Franciszek

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2016

Romaniuk Michał

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2016

Buchman Anna

laureatka Turnieju Młodych Fizyków

Triandafilidis Nino

finalista XXVIII Olimpiady Filozoficznej

Cudek Franciszek

laureat XXVIII Olimpiady Filozoficznej