Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2016/17

Gimnazjum

Najwyższe średnie w gimanzjum:

Fixl Aleksandra - średnia 6.00
Fixl Patrycja - średnia 6.00

Łudziński  Maksymilian

laureat konkursu "Lech Kaczyński - historia najnowsza"

Sokołowski Franciszek 

laureat konkursu "Lech Kaczyński - historia najnowsza"

Dziwura Antoni 

laureat konkursu „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego”

Fixl Aleksandra

laureatka 40. Olimpiady Języka Niemieckiego (olimpiada dla uczniów liceów)

Fixl Patrycja

laureatka 40. Olimpiady Języka Niemieckiego (olimpiada dla uczniów liceów)

Sokołowski Franciszek 

finalista 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (olimpiada dla uczniów liceum)

Czapski  Konrad 

finalista Konkursu Biologicznego

Gardzielik  Aleksandra

laureatka Konkursu Biologicznego

Łojek  Grzegorz 

laureat Konkursu Biologicznego

Fixl  Aleksandra

finalistka Konkursu Chemicznego

Łojek  Grzegorz 

laureat Konkursu Chemicznego

Napiórkowski  Maciej 

finalista Konkursu Chemicznego

Sobczak  Szymon

laureat Konkursu Chemicznego

Szewczyk  Aleksander 

laureat Konkursu Chemicznego

Wójcik  Maja 

laureatka Konkursu Chemicznego

Szewczyk  Aleksander

finalista Konkursu Fizycznego

Maciążek  Szymon 

laureat Konkursu Geograficznego

Pawlak  Pola 

laureatka Konkursu Geograficznego

Petrova  Darina

finalistka Konkursu Geograficznego

Polityło  Ada

laureat Konkursu Geograficznego

Szewczyk  Aleksander 

laureat Konkursu Geograficznego

Trujnara  Igor

finalista Konkursu Geograficznego

Zdybel  Marcel 

laureat Konkursu Geograficznego

Fabiński  Krystian 

finalista Konkursu Historycznego

Kacperski  Mateusz 

laureat Konkursu Historycznego

Korytkowski  Alex

finalista Konkursu Historycznego

Owerko  Maciej 

laureat Konkursu Historycznego

Tarnacki  Lech 

laureat Konkursu Historycznego

Wiszniowski  Stefan 

laureat Konkursu Historycznego

Wójtowicz  Piotr 

finalista Konkursu Historycznego

Zieliński  Franciszek 

finalista Konkursu Historycznego

Harrison  Adam

laureat Konkursu Języka Angielskiego

Kozińska  Marta 

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Kuczbajska  Karolina 

finalistka Konkursu Języka Angielskiego

Szlendak  Paulina

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Szulińska  Kamila

laureatka Konkursu Języka Angielskiego

Ziółkowski  Mikołaj

laureat Konkursu Języka Angielskiego

Trujnara  Igor

laureat Konkursu Języka Hiszpańskiego

Fixl  Aleksandra

laureatka Konkursu Języka Niemieckiego

Jaszczuk  Karolina

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Jaworska  Aleksandra 

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Kok  Agata 

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Kostro  Maria

finalistka Konkursu Języka Polskiego

Kuczbajska  Karolina 

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Masny  Antoni 

laureat Konkursu Języka Polskiego

Melnyk  Zuzanna 

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Piechula  Anastazja 

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Ryńska  Aleksandra

laureatka Konkursu Języka Polskiego

Wojaczek  Maria 

finalistka Konkursu Języka Polskiego

Polityło  Adam 

laureat Konkursu Matematycznego

Sobczak  Szymon

laureat Konkursu Matematycznego

Stankiewicz  Michał 

laureat Konkursu Matematycznego

Tyszkiewicz Kaja

finalistka Konkursu Matematycznego

Koncewicz  Martyna

finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

Sarna  Weronika

finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

Zalewska  Gabriela

finalistka Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

Kalisz Rafał

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Łojek  Grzegorz 

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Napiórkowski  Jan

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Napiórkowski  Maciej 

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Trujnara  Igor

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Zieliński  Franciszek 

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z chemii OLIMPUS sesja wiosenna

Deryło Kalina

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Jaworska  Aleksandra

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Kalisz Rafał

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Łudziński  Maksymilian

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Migała Aleksandra

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Pawlak  Pola 

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Pyzikiewicz Zofia

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Stawiarski Aleksander

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna

Fido-Wawrzyniak Grzegorz 

laureat Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego OLIMPUS sesja wiosenna

Piechula  Anastazja 

laureatka Ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej z języka niemieckiego OLIMPUS sesja wiosenna

Kozińska  Marta 

laureatka Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Szrom  Ziemowit

laureat Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Sobczak  Szymon

laureat Olimpiady Matematycznej Juniorów

Stankiewicz  Michał 

laureat Olimpiady Matematycznej Juniorów

Bucoń Zuzanna 

finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Fido-Wawrzyniak Grzegorz 

finalista XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Fixl Aleksandra

laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Fixl Patrycja

laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Kozińska  Marta 

finalistka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Piechula  Anastazja 

laureatka XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Suchocki Filip

finalista XV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów
 
 

 

Liceum

Najwyższa średnia w klasach IB:

Sagatowski Jacek - średnia 5.80

Najwyższa średnia w liceum:

Krupińska Aleksandra - średnia 5.56

Bąk Jan

laureat Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej

Bąk Jan

finalista XLVII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Belina Julia

finalistka XLIII Olimpiady Geograficznej

Bratuś Patryk

finalista Konkursu Fizycznego organizowanego przez MKO i Wydział Fizyki PW

Bucoń Michał

laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Burda Krzysztof

finalista XLIII Olimpiady Geograficznej

Cudek Franciszek

finalista Międzynarodowej Olimpiady Filozoficznej

Cudek Franciszek

laureat XXIX Olimpiady Filozoficznej

Dowiatt (Gawlak) Michał

finalista Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Dybiec Anna

finalistka XII Olimpiady Przedsiębiorczości

Gajewski-Harvey Dominik

laureat Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej

Golembiowski Conrad

laureat XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Gotowiec Mateusz

laureat Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej

Gwara Piotr

finalista LXIII Olimpiady Chemicznej

Hammermeister Artur

finalista 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Hincz Jan

laureat Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Jaksina Jeremi

laureat Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej

Klimaszewska Zofia

finalistka XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Krawczyk Olga

finalistka 41. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Kumidor Łukasz

finalista XLIII Olimpiady Geograficznej

Leśniak Aleksandra

finalistka 58. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

Lewandowska Anna

finalistka nagrody specjalnej POLPHARMY w finale konkursu E(X)PLORY

Makowski Szymon

laureat XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Markowska Aleksandra

laureatka Konkursu Neurobiologicznego-edycja polska "Brain Bee"

Molęda Magdalena

laureatka Olimpiady Wiedzy Biblijnej "HIERONYMUS"

Mucha Maksymilian

laureat LXIII Olimpiady Chemicznej

Ostrowska Joanna

finalistka XLIII Olimpiady Geograficznej

Paszke Agata

finalistka Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej 

Pudłowski Patryk

laureat 41. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Pudłowski Patryk

laureat Zawodów Międzynarodowej Olimpiady Historycznej

Rosińska Joanna

laureatka XL Olimpiady Języka Francuskiego

Sieńko Piotr

finalista XLIII Olimpiady Geograficznej

Stanik Weronika

finalistka XLI Olimpiady Artystycznej (sekcja historii sztuki)

Stankiewicz Ignacy

finalista Konkursu Fizycznego organizowanego przez MKO i Wydział Fizyki PW

Sterliński Ignacy

laureat LXIII Olimpiady Chemicznej

Stępniewski Jan

finalista XLIII Olimpiady Geograficznej

Triandafilidis Nino

finalista XXIX Olimpiady Filozoficznej

Uliński Ernest

finalista XLIII Olimpiady Geograficznej

Wilski-Jałoszyński Łukasz

finalista 41. Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

Wilski-Jałoszyński Łukasz

laureat I nagrody w konkursie na esej organizowanym przez Amerykańską Izbę Handlową działającej w Polsce (American Chamber of Commerce in Poland Student Essay Contest)