Laureaci i finaliści konkursów i olimpiad

w roku szkolnym 2017/18

 

Gimnazjum

Kowalska Oliwia Aleksandra

laureat Kuratoryjnego konkursu biologicznego

Stolarek Daria Anna

finalista Kuratoryjnego konkursu biologicznego

Tuchowski Tymoteusz Bartłomiej

laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego

Jagodziński Jan Aleksander

laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego

Tyszkiewicz Kaja

finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego

Tyszkiewicz Kaja

laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Poruszek Konrad

laureat Kuratoryjnego konkursu geograficznego

Trujnara Igor

finalista Kuratoryjnego konkursu geograficznego

Trujnara Igor

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Trujnara Igor

finalista Kuratoryjnego konkursu chemicznego

Trujnara Igor

finalista Kuratoryjnego konkursu języka polskiego

Trujnara Igor

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Wnętrzewska Linda

laureat Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Wnętrzewska Linda

laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Wnętrzewska Linda

laureat Kuratoryjnego konkursu fizycznego

Wnętrzewska Linda

laureat Kuratoryjnego konkursu języka polskiego

Rumowska Hanna

laureat Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Kok Agata Elźbieta

laureat Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Kozińska Marta Julia

laureat Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Bucoń Zuzanna Adela

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Bucoń Zuzanna Adela

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Petrova Darina

laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Petrova Darina

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Wilanowska  Alicja

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Narkiewicz-Jodko  Wanda Barbara

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Szot Julia Anna

finalista Kuratoryjnego konkursu języka angielskiego

Wangrat Jan Wojciech

laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Ogonowski Szymon

laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Pielasa Paweł Karol

laureat Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Grądziel Julian

finalista Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Nguyen Tue Anh

finalista Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Białynicka-Birula Antonina Łucja

finalista Kuratoryjnego konkursu matematycznego

Kruszek Piotr Jan

finalista Kuratoryjnego konkursu historycznego

Panek Julia Agnieszka

laureat Kuratoryjnego konkursu języka polskiego

Robak Klara Brygida

laureat Kuratoryjnego konkursu języka polskiego

Popławska Pola

finalista Kuratoryjnego konkursu języka polskiego

Nagabczyńska Sara

laurteat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

 

Liceum  

 

Bąk Jan

finalista XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Bąk Jan

finalista XXX Olimpiady Filozoficznej

Bąk Jan

drużynowa kwalifikacja na mistrzostwa Europy w Pradze w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Bocheński Jeremiasz

laureat I Stołecznej Olimpiady Fizycznej

Bratuś Patryk

laureat XLI Olimpiady Języka Francuskiego

Bucoń Michał

laureat LXVII Olimpiady Fizycznej

Bucoń Michał

laureat Turnieju Młodych Fizyków

Dagil Joanna

finalista XXX Olimpiady Filozoficznej

Dąbrowski Adam

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Defoux Franciszek

finalista XLI Olimpiady Języka Francuskiego

Denst Karol

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2018

Filipiuk Mateusz

finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

Gajewski-Harvey Dominik

drużynowa kwalifikacja na mistrzostwa Europy w Pradze w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Giertych Maria

laureat XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Gotowiec Mateusz

finalista III Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Mózgu

Harrison Adam

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2018

Hincz Jan

laureat VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

Hincz Jan

laureat XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Jaksina Jeremi

drużynowa kwalifikacja na mistrzostwa Europy w Pradze w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Jaksina Jeremi

złoty medal w zawoda indywidualnych w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Krupińska Aleksandra

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Kurpiewska Dominika

finalista 42. Olimpiady Języka Angielskiego

Kwiatek Kacper

laureat XLIV Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej

Lech Weronika

finalista III Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Mózgu

Łaguna Aleksandra

laureat Konkursu 27th Dr. İbrahim Arıkan MEF Educational Institions Research Projects Contest (Turcja, Stambuł, 09-11.05.2018) - 3. miejsce w kat. biologia (obcokrajowcy).

Marczuk Stanisław

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Molęda Magdalena

finalista Archidiecezjalnej Olimpiady Wiedzy Biblijnej "HIERONYMUS"

Molęda Magdalena

finalista XXXVI Olimpiady Języka Łacińskiego

Mucha Maksymilian

finalista LXIV Olimpiady Chemicznej

Niemczyk Mateusz

finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Piwowarski Mikołaj

finalista XXX Olimpiady Filozoficznej

Pokorzyński Łukasz

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Polityło Adam

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Rościszewski Andrzej

finalista Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej"

Rościszewski Andrzej

drużynowa kwalifikacja na mistrzostwa Europy w Pradze w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Sokołowski Franciszek

drużynowa kwalifikacja na mistrzostwa Europy w Pradze w zawodach regionalnych Międzynarodowej Olimpiady Historycznej (Bee and Bowl)

Solnicki Maciej

laureat Konkursu 27th Dr. İbrahim Arıkan MEF Educational Institions Research Projects Contest (Turcja, Stambuł, 09-11.05.2018) - 1. miejsce w kat. chemia (obcokrajowcy).

Solnicki Maciej

laureat Konkursu naukowego Intel International Science and Engineering Fair 2018 (USA, Pittsburgh, 14-18.05.2018) - 4. miejsce w kat. chemia.

Stankiewicz Ignacy

laureat I Stołecznej Olimpiady Fizycznej

Stawiarski Aleksander

finalista III Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Mózgu

Sterliński Ignacy

finalista LXIV Olimpiady Chemicznej

Śliż Jakub

laureat Singapore International Mathematics Challenge 2018

Trydulska Iga

laureat XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Ulkowska Aleksandra

finalista III Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Mózgu

Walkowiak Barbara

laureat III Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Mózgu

Walkowiak Barbara

finalista Konkursu Biotechnologicznego

Walkowiak Barbara

laureat XLVII Olimpiady Biologicznej

Winiarski Mikołaj

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej

Wojciechowska Lena

finalista XXX Olimpiady Filozoficznej

Wojtkiewicz Marta

laureat 42. Olimpiady Języka Angielskiego

Zdybel Marcel

finalista XLIV Olimpiady Geograficznej