kontakt@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
           
Funkcja Gremium Imię Nazwisko Telefon Adres e-mail
Prezes Zarząd Łukasz Hnatkowski 601-963-151 hnatkowski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Sekretarz Zarząd Magda Muter 531-016-986 magda.muter@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Skarbnik Zarząd Ewa Kunkel 608-557-868 ewa.kunkel@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Zdzisław Sadłowski    
Członek Zarząd Ewa Gałek 781-571-777 egalek@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Jakub Rokicki 507-299-500 rokicki@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Lech Krajewski 666-853-211 lech.krajewski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Maciej Chęciński   maciej.checinski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Barbara Rosiak-Przybyll   brosiak@stowarzyszenie.batory.edu.pl
Członek Zarząd Bartłomiej Pograniczny 663-421-784 bpograniczny@stowarzyszenie.batory.edu.pl
Przewodnicząca Komisja rewizyjna Aleksandra Stepanów   astepanow@stowarzyszenie.batory.edu.pl
Zastępczyni przewodniczącej Komisja rewizyjna Alicja Sikorska 661-663-030 panda25@wp.pl
Sekretarz Komisja rewizyjna Andrzej Michna 604-618-051 akmichna@stowarzyszenie.batory.edu.pl
Członek Komisja rewizyjna Dobromił Wereszczyński 517-423-337 wereszczynski@stowarzyszenie.batory.edu.pl