kontakt@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
           
Funkcja Gremium Imię Nazwisko Telefon(y) Adres e-mail
           
Prezes Zarząd Łukasz Hnatkowski 601-963-151 hnatkowski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Sekretarz Zarząd Magda Muter 531-016-986 magda.muter@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Skarbnik Zarząd Jakub Śliż 795-750-715 jsliz@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
           
Członek Zarząd Ewa Gałek 781-571-777 egalek@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Lech Krajewski 666-853-211 lech.krajewski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Maciej Pietruszyński   mpietruszynski@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Bartłomiej Pograniczny 663-421-784 bpograniczny@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
Członek Zarząd Jakub Rokicki 507-299-500 rokicki@stowarzyszenie.batory.edu.pl 
           
Przewodniczący Komisja rewizyjna Andrzej Michna 604-618-051 akmichna@stowarzyszenie.batory.edu.pl
Zastępca przewodniczącego Komisja rewizyjna Dobromił Wereszczyński   wereszczynski@stowarzyszenie.batory.edu.p
Sekretarz Komisja rewizyjna Stanislaw Klimaszewski   stanislaw.klimaszewski@stowarzyszenie.batory.edu.pl