14 października 2016

10 października 2016 r. w Teatrze na Rynku Nowego Miasta, nauczyciele i dyrektorzy śródmiejskich szkół i placówek oświatowych, z okazji Dnia Edukacji Narodowej zostali nagrodzeni przez  Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy p. Piotra Kazimierczaka.

Wśród nagrodzonych zostały wyróżnione nauczycielki z Liceum Batorego:p. Katarzyna Tobolska oraz p. Agnieszka Szafarska-Kowalczyk.

14 października 2016 r. na Zamku Królewskim w Warszawie, p. Dyrektor Barbara Kordas otrzymała nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

14 października 2016 r. obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej.

W ten wyjątkowy dzień zostały wręczone Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi. Wśród nagrodzonych nauczycieli znaleźli się wicedyrektorzy p. Joanna Szcześniak, p. Michał Malarski, p. Krzysztof Ściechowski,  nauczyciele: p. Krzysztof Fischer, p. Monika Kłosińska-Duszczyk, p. Michał Lis, p. Zbigniew Luchciński, p. Marcin Miros, p. Klaudia Osika, p. Marta Sulmińska, p. Agata Werkowska oraz p. Katarzyna Zaremba oraz pracownicy administracji, panie sekretarki Jolanta Giera i Marzena Żebrowska  i  pracownicy obsługi, panowie dozorcy Mariusz Jaworski i Stanisław Bajera.

Jak co roku uczniowie wybrali nauczyciela roku. Pamiątkowe statuetki zostały wręczone przez Samorząd Uczniowski i Przewodniczącą Rady Rodziców. Nauczycielem Roku w Gimnazjum został p. Piotr Słójkowski, a Nauczycielem Roku w Liceum major p. Waldemar Stachowiak.

Stypendia Prezydenta Warszawy dla  gimnazjalistów, za sukcesy naukowe w  roku szkolnym 2015/16 otrzymali: Bartłomiej Głomski, Maksymilian Mucha oraz Oskar Szafarowicz.

Stypendia Prezydenta Warszawy dla  licealistów otrzymali: Anna Buchman, Maria Danysz, Jan Kunicki, Anna Lewandowska, Kacper Łęcki, Piotr Molenda, Franciszek Oleksiak, Martin Overbeek, Michał Romaniuk. Stypendia zostały wręczone przez Prezydent Warszawy p. Hannę Gronkiewicz Waltz,  na uroczystej gali w Centrum Nauki Kopernik.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym osobom!

Na zakończenie obchodów Dnia Edukacji Narodowej redaktorzy gazety szkolnej Batorak oraz Batoracy  świętowali 10 rocznicę powstania gazety.